Kurumsal

Hakkımızda

Güler ailesi 1978 yılında Eskişehir'de katı yakıt sobaları, ısıtma cihazları ve beyaz eşya üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır.

İlerleyen süreçte firma Güler Metal Ürünleri ve San. ve Tic. A.Ş. adı altında Muttalıp Sanayi Bölgesi'nde 30.000m2 açık ve 10.000m2 kapalı alana sahip bugünkü yerinde boru ve profil üretmeye başlayıp, konusunda bulunduğu bölgede lider kuruluş olmayı başarmıştır.

Zaman içerisinde sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti ve geniş portföyü sayesinde 2004 yılında ısıtma-soğutma, pişirici ve buzdolabı üretim sektörüne alüminyum boru üretimi ve 2011 yılında Güler Boru A.Ş. ile kondenser boru (Çelik boru) üretimi yapmaya başlamıştır. Bugün konusunda söz sahibi olan Güler Metal A.Ş ve Güler Boru A.Ş. kaliteli dürüst satış prensiplerine ve müşterilerine en iyi hizmeti verme duygusuna her zaman bağlı kalmıştır. Bu nedenden dolayı da çalışanına, müşterisine ve çevresine dost bir kuruluş olmayı şirket politikası olarak benimsemiştir.

Güler Metal A.Ş ve Güler Boru A.Ş. kuruluşlarından günümüze kadar artan iş hacmi ve büyüyen gücü ile demir-çelik ve alüminyum sektöründe saygın bir konuma gelmiştir.

Firma ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ROHS ve REACH belgelerine sahip olup bu standartlara uygun üretim yaparak sektördeki müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmıştır.

Vizyon

Metal sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.

Kalite Politikası

 • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümanter edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
 • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
 • İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
 • Ürünlerimizi, müşteri memnuniyetini arttıracak şekilde üreterek müşterilerimize en kaliteli şekilde sunmayı,
 • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslar arası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
 • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri arttıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi ile beraber dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.

Çevre Politikası

 • Sürdürdüğü hizmet faaliyetlerinde, çevreye verebileceği olumsuz etkileri en aza indirmek çabası içerisindedir.
 • Faaliyetlerinin, çevre ile ilgili hususlarda ülkemizdeki veya çalışılana ülkelerdeki yasal zorunluluklara uymayı taahhüt eder.
 • Hızla tükenmekte olan doğal kaynaklarla birlikte, günümüzde önemi gittikçe artan çevrenin; gelecekte bizden sonraki nesillere bırakılacak en önemli hazinelerden biri olduğuna inanmaktadır.
 • Doğal çevrenin korunup geliştirilmesi ve yarınlara daha yaşanabilir bir çevre bırakabilme bilinciyle hareket ederek, tüm üretimsel ve aksiyonel süreçlerinde çevreye verilebilecek olası zararları minimize ederek hareket edip, çevre bilincini kitlelere yayma adına da önemli çalışmalara imza atmaktadır.
 • Çevre yönetim çalışmalarını ve çevresel etkilerin azaltılması yönünde yaptığı çalışmaları tüm süreçlerde geliştirerek, sürekli iyileştirir.
Güler Metal